Жінка і літо: як не проґавити найцікавіше

Літо тихенько увійшло у наше життя, ніби вагаючись. Ніби рішення про теплі, сонячні дні, котрі пахнуть відпочинком, солоним морем та зорепадами, остаточно ще не прийняте.  І якщо літо стоїть перед вибором, то що вже говорити про жінок. Адже червень – це місяць, коли ми маємо приймати купу-купезну виборів: босоніжки чи теплі шкарпеточки, пострункішати чи бодіпозитив, відпочинок у місті чи біля моря, стильно чи зручно, відправитися у подорож самій чи з сім’єю, дитину у ВУЗ чи наважитися на  Gap-year, щоб визначитися.

Проте найголовніше питання – як провести літо, щоб воно запам’яталося приємними зустрічами, духмяними ароматами, ніжними обіймами, екзотичними історіями. Щоб відпочити, наповнитися, втілити кілька мрій та утнути щось таке, про що з веселими бісиками в очах розповідають подругам за філіжанкою кави. Або й зовсім дозволити собі якесь “це не про мене” і змінити назавжди думку про себе. Звичайно, в кращу та яскравішу сторону. Отож, давайте заплануємо кілька справ на літо, щоб воно запам’яталося і надихнуло на нові пригоди у житті.

10 справ для надихаючого літа

1. Скажіть “Ні”. Впевнено і сміливо усьому тому, що виснажує, не приносить задоволення, лежить важким грузом та думками. Тому, що не веде до ваших мрій та цілей. Що робить вас слабкою та примушує почуватися нікчемно. Скажіть “ні” морально застарілим бажанням, людям, котрі зливають вам свій негатив та заражають невдоволенням і ниттям. Літо – це ж пора легкості! Полегшуйтесь.

2. Скажіть “Так”. Дисципліновано, відповідально, усвідомлено своїм хочу, потребам, цінностям. Зрештою – собі. Почніть вибирати себе серед усіх інших: найдорожчих і найцінніших, наймудріших і найпрекрасніших, сміливих і впевнених. Нехай цей вибір завжди буде очевидним для вас. Говоріть і втілюйте своє “так” у тих думках, почуттях, діях, які ведуть вас до щастя, радості та благополуччя. До здоров’я та краси, успіху та реалізації, гармонії і задоволення життям.

3. Купіть нові окуляри. Ми звикаємо до того, що бачимо щодня, ніби крутиться одне й те саме кіно. Перестаємо помічати щось важливе і цінне. Воно поза нашим баченням. Нехай нові окуляри допоможуть роздивитися світ через призму новизни, стильності та екзотичності. Кажуть, що всі дивляться на світ через власні окуляри, то нехай ваші показують вам дивовижний світ.
 

4. Зробіть щось екстремальне. Заспівайте на весь голос в караоке, стрибніть з усієї сили у калюжу, забудьте дома гаманець. Ще є стрибки з парашутом і атракціони, але, повірте, коли доросла жінка стрибає по калюжам, жодної не пропускаючи, стовідсотковий екстрим гарантований. А ще –  дитяча радість, посмішка на усі наявні зуби та увага оточуючих.

5. Фліртуйте. Насправді, жінки обожнюють флірт. Вони знають межу, роблять це красиво і витончено. Таким жінкам не позичати шарму, елегантності та родзинок. Вони це роблять не для того, щоб довести собі, що вони ще нічого. А тому що впевнені, що вони прикрашають собою світ і дарують легкість, красу та натхнення іншим. 

6. Скуштуйте щось вперше. І не одне. Пам’ятаєте, як у дитинстві не скуштувавши страви, ми могли заявити: “Я цього не люблю, тому їсти не буду”. А через роки вминали цю їжу за дві щоки. Дайте собі шанс на нові густаторні відчуття та почуття. Розширте пізнання світу через смаки.

7. Подбайте про себе. Дівчатам 30+ варто навчитися це робити. Піти на прийом до лікаря, жіночого та мамолога обов’язково, здати аналізи, щоб дізнатися, що все добре, поставити питання, які починають турбувати, розвіяти сумніви та страхи. Здоров’я, тіло, молодість та краса – це те, що потребує догляду, уваги та серйозного ставлення. 

8. Побудьте на одинці. Жінці потрібна тиша. Хоч раз у рік. Для того, щоб відчути і почути себе, звіритися з внутрішніми орієнтирами, картами, компасом. Поставити собі важливі питання і віднайти відповіді у власній тиші. І банально відпочити від усіх повинна і потрібно. Краще змінити домашню звичну обстановку. Нехай це буде подорож вихідного дня з затишним готелем або сонячною квартирою у красивому будинку, яку можна винайняти на кілька днів. Якісне перезавантаження та наповнення подарують гармонію, спокій та внутрішню впевненість.

9. Наворожіть собі щастя. Кожна жінка – це магія. Тоді чому б не загадати собі того, чого дуже хочеться. Повірити усією душею, що це можливо. І просто спостерігати, як змінюється простір, як приходять можливості, щоб ви була щаслива. Подумайте, яке воно, ваше щастя. Можливо, воно вже поруч, на відстані смачного сніданку і пристрасного поцілунку. Все, що потрібно, почати його помічати. Пам’ятайте, як придумаєте, так і буде.

10. Заведіть літню традицію, яка буде лише для вас. Щось на кшталт, кожного 10 червня, липня, серпня я: п’ю каву у новому місці, пишу картину чи історію, запрошую себе на творче побачення, живу у стилі улюбленої героїні чи героя, роблю перестановку меблів. Загалом, все, що забажаєте. Нехай ця традиція стане запорукою втілення найяскравіших літніх мрій та бажань.

Не обмежуйте себе і своє літо лише цими пунктами, сміливо експериментуйте, створюйте рецепти жіночого щастя з власними секретними інгредієнтами. Пам’ятайте, що літо пора легкості і свободи, правильних виборів і важливих відповідей, час відпочинку та мрій. І щоб не вирішило літо, а ви, дорогі жінки, завжди вибирайте себе. У будь-яку пору року.

Автор: ВАЛЕНТИНА БАС, шеф-редактор журналу “Навколо Woman”, психолог

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *