Про нас

Навколо Woman – онлайн журнал для сучасних жінок. Жінок, які крутяться навколо світу, крутять світ навколо себе, але завжди залишаються у центрі.

Ми запрошуємо вас у подорож. Подорож, яка познайомить із світом жінки. Непередбачуваним та емоційним, легким та натхненним, красивим та здоровим.

Подорож, яка навчить легко втілювати мрії у життя, поєднувати кар’єру та сім’ю, залишатися жіночною в часи залізних леді.

Маршрут обираєте ви. У вашому розпорядженні експерти-мандрівниці, які запропонують найкращий шлях до пункту призначення. Допоможуть обійти рифи помилок, сипучі піски безвиході, хащі страхів і сумнівів.

У нас ви отримаєте вид на море можливостей, затишок усвідомлень, бадьорість натхнення.

Кожна подорож, як маленьке життя, що дарує нові ритми серцю, легкість диханню, гармонію душі.

З нами буде цікаво та по дорозі і любительницям домашніх тапочок, і – елегантних туфель, і – зручних кросівок.

Навколо Woman – це не крапка у всесвітній павутині, це кругосвітня подорож жіночим світом.

Головний редактор Ірина Клішина

Вітаю тебе на території Навколо Woman!
Я – головний редактор і видавець журналу. Ідея створити жіночий журнал до мене постукала в 2016 році, тоді був створений онлайн-журнал «Вокруг женщины». У 2020 народилася украіномовна версія онлайн-журналу – «Навколо Woman» і швидко стала самостійною.


Ще раніше, в 2009, після низки життєвих випробувань, навчання і практик, я зрозуміла, що жіночий світ обертається інакше, ніж світ чоловічий. Почала писати статті і публікації для онлайн і офлайн-видань. Ділилася своїми інсайтами про те, що усвідомила сама, і як ці потужні відкриття привели мене до зовсім до іншої якості життя.

Я дізналася на власному досвіді, як цінно дивитися навколо і знаходити резонанс усередині себе. Не поспішати, не метушитися. Знати, що час, витрачений на себе, має найбільшу цінність. Що ми створюємо той самий світ, який нас оточує, надихає і радує. Він може бути дзеркально протилежним. Але в цьому дзеркалі відбивається наша справжня суть.

Обираючи подорож до себе, ми здатні до справжніх чудес. Великих та маленьких.


Запрошую тебе бути мандрівником.
Бути маяком.
Бути вдячним читачем.
Створювати свій унікальний шлях. Всередині і навколо жінки.

Шеф-редактор Валентина Бас

Вітаю!

Я впевнено вірю у магію історій та мистецтво маленьких кроків для досягнення великих цілей. Завжди пам’ятаю, що я жінка, тому легко цокочу підборами, посміхаюся червоною помадою, фліртую із Всесвітом. Щодня закохуюся у життя з його сюжетами, фарбами та чудесами. Допомагаю жінкам відкривати власний безмежний світ, який наповнений яскравою радістю, затишним щастям та міцною енергією для втілення найзухваліших мрій. 

Кохана дружина з двадцятирічним стажем, мама двох синів, автор історій та власного життя. 

Разом із “Навколо Woman” станемо для вас тією подругою, з якою можна про все поговорити і помовчати, запитати та знайти відповіді, весело провести час та зануритись у внутрішній світ.