ДЕ СФОТОГРАФУВАТИСЯ НАПРИКІНЦІ СЕРПНЯ

Серпень – останній місяць тепла, легких суконь. Хочеться щонайбільше насолодитися сонечком, барвами, красою. Увібрати в себе все це і запастися ним до наступного року. А ще краще, якщо закарбувати ці чудові миті не лише в пам’яті, а й на фото!

5 пейзажних локацій, найбільше вартих уваги, у Києві та околицях:

1. Вирушайте за місто! Поля соняшника – неймовірно красива локація для фотосесії на сході і заході сонця. Як же пасують до соняшника блакитні і жовті кольори, капелюшки із соломи. Локація підходить як для персональної зйомки, так і для веселої зйомки з дітками.

Світлини із соняшником обов’язково зігріють довгими зимовими вечорами.

Особливе місце посідають поля із золотою пшеницею і тюками з неї. Найкрасивіші зйомки, звичайно ж, на сході і заході сонця. В цю локацію пасує і етно стиль з вишиванками, і більш сучасний стиль з сорочками і джинсами, і навіть святкові сукні.

Чудово виглядають світлі тканини, які просвічуються у променях сонця.

2. Залишаються актуальними паркові ділянки Києва і передмість: Добропарк, Межигір’я, Феофанія, ВДНГ, сад «Камелія» та інші.

Добропарк продовжує радувати сезонними квітами. Ландшафтні дизайнери вигадують арки із квітів у вигляді сердець, човни повні квітів на озері, галявини різнокольорових гортензій та багато чого іншого. Добропарк є гарним місцем не тільки для фотосесії, а й для прогулянки всією сім’єю, бо там є багато атракціонів для дітей.

Феофанія красива в будь-яку пору року завдяки алеям, деревам і каскаду озер. 

На ВДНГ є як природні локації у вигляді садів, галявин, озера з лебедями, так і красива архітектура павільйонів із білими колонами, скляна теплиця з різними рослинами, завита диким виноградом.

У садах з весни аж до листопада можна знімати сімейні пікніки, ігри і прогулянки. Чудовим доповненням фото-історії буде велосипед, домашні улюбленці, смачні та красиві фрукти у кошику.

Cад «Камелія» під Києвом цікавий місточками, альтанками в різному стилі, колонами, ділянками різноманітних квітів.

3. Класичним місцем відвідування киян у кінці серпня є Співоче поле зі щорічною виставкою квітів. Кожен район міста робить креативну і дуже художню інсталяцію із квітів на задану тематику. Інсталяції тривимірні, об’ємні і неповторні. Біля них облаштовані спеціальні місця для фотографування.

У багатьох киян є традиція відвідувати виставку і фотографуватися на ній кожного року. Моя сім’я не виняток. 

4. Окремо хочу виділити Парк партизанської слави. Це велика територія із чудовим сосновим лісом і трьома озерами посередині. Окрім чудової природи біля парку є 2 кінних клуби, де можна покататися на красені-коневі чи поні для маленьких діток.

Кататися на конях у такому красивому місці – це чудова пригода, позитивні емоції і перезавантаже4ння. А якщо ще й доповнити кінну прогулянку фотосесією, то ці чудові моменти закарбуються ще і на фото. 

5. Також універсальним місцем для фотосесій залишається Воздвиженка. Особливо красива вона наприкінці літа, коли балкони і клумби потопають у квітах серед різнокольорових вишуканих будинків.

Чудово виглядає тут і персональна фото прогулянка для себе коханої, і сімейна фотосесія, і дитяча фото-історія з великим оберемком повітряних кульок.

А якщо сформулювати пораду щодо локацій одним реченням, то раджу вам ловити в кадрі чарівне контрове світло. Саме воно оживляє фото і додає в нього особливий казковий настрій.

Бажаю всім чудового завершення літа і зберігати гарні спогади не тільки в пам’яті, а й на фото!

Автор: ОЛЕНА ХОМЕНКО, сімейний фотограф, кандидат технічних наук. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *