Рубрики

LIFESTYLE

Стати законодавицею стилю власного життя – це знати, як хочеться проживати життя, що робити, від чого відмовитися, чому навчитися. Знати потреби, бажання, цілі та мрії і втілювати їх у життя. Красиво і по-жіночому. Знайти свій стиль, а не бути послідовницею модних напрямків та вчень. Ми пропонуємо, а ви обирайте те, що відповідає вашому LIFESTYLE.

TOGETHER

Ще ніколи ми не були так близькі один одному. Ще ніколи ми так не віддалялися один від одного. У ваших руках мереживо зі сотні тисяч невидимих зв’язків: чоловік і діти, батьки та родичі, подруги й колеги, колишні і майбутні, знайомі та незнайомці. Як створювати вишукане та тепле мереживо спілкування з різними людьми, і не тільки з ними, а не заплутатись у павутинні стосунків – про це наша рубрика TOGETHER. 

SOULSTYLE

Жінка – це душа. Напевно, саме тому ми постійно шукаємо відповіді на питання душі. Саморозвиток, самопізнання, саморефлексія – невід’ємна частина життя сучасної жінки. Все це для того, щоб навчитися жити у співзвучності із Світом, довіряти собі, інтуїції та мати внутрішній спокій і гармонію. Душа ніколи не помиляється. Їй доводиться виконувати роботу над помилками розуму. Як почути власну душу та серце читайте у рубриці SOULSTYLE.